خودروبر ارومیه

خودروبر ارومیه یکی از خدماتی است که توسط گروه خودروبر پارس صورت می گیرد. در بعضی از شرایط زمانی كه با خودرو در حال حركت به مقصدی یا مسافرتی هستیم، خودروی ما دچار نقص فنی میشود كه امكان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به…
خودروبر ارومیه

خودروبر ارومیه یکی از خدماتی است که توسط گروه خودروبر پارس صورت می گیرد. در بعضی از شرایط زمانی كه با خودرو در حال حركت به مقصدی یا مسافرتی هستیم، خودروی ما دچار نقص فنی میشود كه امكان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امكانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم. در این صورت بهترین راه برای برطرف كردن مشكل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو تبریز یا نزدیك ترین مركز امدادرسانی خودروبر تبریز است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خودرو در محل حاضر شوند.

از امكانات تفریحی و ضروری ما خودروی شخصیمان است كه رسیدگی و نگهداری آن همواره برایمان قابل توجه بوده و برایمان از اهمیت والایی برخوردار است كه صد در صد آن را در اختیار افراد كار آزموده و كار بلد و معتبر قرار دهیم. خودروبر تبریز گروهی حرفه ای و كادری مجرب و متخصص در حمل و نقل خودرو داخل شهر و خارج شهر است كه با سالها فعالیت در زمینه خودروبر در كشور هم اكنون در خدمت همشهریان عزیز تبریزی در امداد رسانی برای خودرو و خودروبری با خدمات ویژه هستیم.

خودروبر ارومیه

خودروبر پارس در تلاش است با کامل کردن خدمات خود، قدم بزرگی برای جلب رضایت شما بردارد. خدمات ما عبارت هستند از :

  • حمل خودرو وارداتی صفر كیلومتر به مراكز تعویض پلاك و شماره گذاری
  • حمل خودرو لوكس و لاكچری با رعایت اصول مربوطه
  • حمل خودرو مسابقه
  • حمل خودرو تصادفی به مراكز بیمه
  • حمل خودرو نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر

ما با کمک رانندگان حرفه ای و ماشین آلات پیشرفته آماده ارائه خدمات برای شما مراجعین گرامی می باشیم.

درباره ارومیه

ارومیه را باید یكی از شهرهای بسیار بزرگ نه تنها در استان آذربایجان غربی بلكه در سراسر ایران شناخت. ارومیه در دامنه كوه سیر و در ارتفاع 1332 متری از غرب دریاچه ارومیه و در دشت هایی به همین نام قرار گرفته است. وسعت ارومیه برابر است با 10548 كیلومتر مربع كه در خود بر اساس آخرین سرشماری كه در سال 1395 انجام شد، 736 هزار و 224 نفر جمعیت داشته است.

ارومیه مركز استان ارومیه است و در موقعیتی بسیار خوب در بین شهرهای این استان قرار گرفته است. از جهتی، ارومیه به این صورت است كه در بین كوه های آذربایجان غربی و دریاچه ارومیه قرار گرفته است. دور تا دور ارومیه را كوه هایی به نام های جهودها، كوه قیز قلعه، كوه ماه، كوه پنجه سی، كوه چهل مر شهیدان، كوه علی ایمان و كوه سیر فرا گرفته است.

ارومیه همچنان یكی از شهرهای بسیار خوش آب و هوای ایران است و از وضعیت معتدلی از لحاظ دمای هوا به سر می برد. زمستان های این شهر سرد و تابستان هایش گرم است. اگر نیاز به خودروبر ارومیه دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

شماره خودروبر آذربایجان غربی

خودروبر پارس جزو قدیمی ترین با كادری متخصص وخودروبر مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای بروز بوده آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز در سراسر كشور به صورت شبانه روزی است. شماره خودروبر تبریز 09195002129 است و شما می توانید ضمن تماس با ما به ثبت سفارشات خود بپردازید.

برچسب‌ها:
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست