خودروبر اردبیل

خودروبر اردبیل یکی از خدماتی است که توسط گروه خودروبرپارس به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد. در واقع خودروبری به فعالیت جا به جایی خودرو از نقطه ای به نقطه دیگر گفته می شود که باید با ماشین آلات به روز و مطمئن، کارشناسان و رانندگان با تجربه و…
خودروبر اردبیل

خودروبر اردبیل یکی از خدماتی است که توسط گروه خودروبرپارس به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد. در واقع خودروبری به فعالیت جا به جایی خودرو از نقطه ای به نقطه دیگر گفته می شود که باید با ماشین آلات به روز و مطمئن، کارشناسان و رانندگان با تجربه و بیمه بارنامه معتبر انجام شود.

شما می توانید برای بهره مند شدن از این خدمات + مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم! ما در کنار شما هستیم تا بتوانید به موقع خودروی خود را در مقصد تحویل دهید.

خودروبر اردبیل

خودروبر پارس قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر با ارزانترین قیمت و به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است ، در زیر برخی از خدمات ما ذکر شده است :

حمل خودرو صفر تهران
امداد خودرو تهران
خودروبر انواع خودرو لوکس و کلاسیک
دارای انواع مختلف خودروبرها اعم از کامیونت حمل خودرو، نیسان و …
جرثقیل حمل خودرو تهران
یدک کش خودرو در تهران
خودروبر ماشین تصادفی (حمل خودرو تصادفی)

درباره اردبیل

استان اردبیل بیست وپنجمین استان كشور در شمالی ترین نقطه ایران قرار دارد. مساحت آن بالغ بر 18011 كیلومترمربع است كه از شمال به جمهوری آذربایجان، از شرق به استان گیلان، از جنوب به استان زنجان و از غرب به استان آذربایجان شرقی محدود است. از نظر مختصات جغرافیایی مدارهای 37 درجه و 45 دقیقه و 39 درجه و 42 دقیقه منتهاالیه شمالی- جنوبی و نصف النهارات 48 درجه و 55 دقیقه و 47 درجه و 3 دقیقه منتهاالیه غربی- شرقی استان را می پوشاند.میزان نزولات جوی در استان بطور متوسط از 250 الی 600 میلیمتر در نوسان است. براساس آخرین تقسیمات كشوری، استان اردبیل شامل شهرستان های اردبیل، بیله سوار، پارس آباد، خلخال، مشكین شهر، مغان، نمین، نیر و كوثر (كیوی) است

استان اردبیل كه توسط كوه های سبلان، طالش و بزغوش احاطه شده است، از جنوب با استان زنجان، از غرب با استان آذربایجان شرقی و از شرق با گیلان همسایه است.  بخشی از مرز مشترك ایران با كشور جمهوری آذربایجان نیز در شمال این استان واقع شده است. اردبیل به واسطه چشمه های آب گرم فراوانش شهرت دارد.

شماره خودروبر اردبیل

خودروبر اردبیل با افتخار آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم در كلان شهر اردبیل است. کلیه خدمات جابجایی و حمل خودرو  توسط خودروبر كفی، نیسان جرثقیل، چرخگیر در شهر اردبیل صورت می گیرد. همه خدمات امداد خودرو شبانه روزی و تعمیر در محل برای تمامی خودرو ها و تمامی برند ها خودروبر پارس دارای تیم متخصص در راستای حمل و جابجایی خودرو و خودروبر اردبیل بوده و آماده خدمت رسانی به اردبیلی های عزیز است. (خودرو های كره ای، خودرو های آلمانی، خودرو های چینی، خودروهای آمریكایی، خودرو های ایتالیایی، خودرو های ژاپنی، خودرو های فرانسوی)

همه جابه جایی های قطعات صنعتی و كانتینر و اتاقك و اتاق ماشین در اسرع وقت خودرو پارس آماده به خدمت در حوزه حمل و نقل های خودرو ، داخل شهری و بیرون شهری می باشد.

شماره خودروبر اردبیل 09195002129 است و شما می توانید ضمن تماس با ما از مشاوره رایگان بهره مند شوید و سفارش خود را برای ارسال خودرو از اردبیل به شهرهای دیگر و از شهرهای دیگر به اردبیل ثبت کنید.

برچسب‌ها:
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست