حمل خودرو با خودرو بر

حمل خودرو با خودرو بر فعالیت اصلی خودرو بر پارس شمرده می شود که به شما این امکان را می دهد بدون رانندگی خودروی خود را از نقطه ای به نقطه دیگر ارسال کنید. نیاز به یک خودروبر حرفه ای دارید؟ همین حالا با 09195002129 تماس بگیرید تا درخواست شما…
حمل خودرو با خودرو بر

حمل خودرو با خودرو بر فعالیت اصلی خودرو بر پارس شمرده می شود که به شما این امکان را می دهد بدون رانندگی خودروی خود را از نقطه ای به نقطه دیگر ارسال کنید.

نیاز به یک خودروبر حرفه ای دارید؟ همین حالا با 09195002129 تماس بگیرید تا درخواست شما را ثبت کنیم! ما با بهترین ماشین آلات حمل خودرو در کنار شما هستیم و در سریع ترین زمان ممکن به شما کمک می کنیم خودروهای خود را جابجا کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود به استفاده از خدمات ارسال خودرو نیاز پیدا کنید، برای مثال می خواهید به مسافرت بروید اما دوست ندارید در جاده رانندگی کنید و می خواهید در مقصد موردنظر خودرویتان همراهتان باشد. یا این که خدای نکرده در جایی تصادف کرده اید و می خواهید خودرو را در محل مورد نظر تحویل بگیرید تا آن را تعمیر کنید.

گاهی هم خودروی خود را می خواهید برای کسی ارسال کنید که برای مدتی از آن استفاده کند. در این شرایط رانندگی با خودرو برای شما اتلاف وقت و هزینه است و ترجیح می دهید از یک تیم خودرو بر برای حمل خودرو و تحویل آن به مقصد کمک بگیرید.

حتی گاهی مراکز نمایشگاهی خودرو برای ارسال خودرو به نقطه ای دیگر از شرکت های معتبر حمل خودرو با خودرو بر کمک می گیرند تا خودروی خود را در سریع ترین زمان ممکن جابجا کنند.  به هر دلیلی که نیاز به استفاده از خدمات حمل خودرو با خودرو بر پیدا کردید می توانید روی خودرو بر پارس حساب کنید و از خدمات این مجموعه برای سالم رسیدن خودرو به مقصد کمک بگیرید.

مزایای درخواست خودروبر از خودرو بر پارس

  1. در خودرو بر پارس، افراد خودرو بر خودروبر اساس شهر و نوع سرویس تفکیک شده اند.
  2. بعضی افراد فنی ما از خودرو بر چرخ گیر دار به منظور بالا بردن امنیت خودرو در هنگام جابجابی استفاده می کنند و با قلاب کردن چرخ ها، آن را در مسیر ثابت نگه می دارند.
  3. وجود تعداد زیاد افراد خودرو بر در سایت خودرو بر پارس، باعث می شود تا همیشه بتوانید از افراد خودروبر تهران خدمات آنلاین دریافت کنید.
  4. در خودرو بر پارس، طبق قوانین امنیتی حمل خودرو با خودرو بر خراب تنها با بررسی مدارک راننده ماشین سواری توسط افراد یک کش امکان پذیر است.
  5. اگر خودروی شما قادر به حرکت روی چرخ ها نیست با ثبت درخواست خودروبر آن را تا محل مورد نظر جابجا کنید.
  6. کلیه افراد خودرو بر و ارسال خودرو در تهران، پس از اتمام کار به شما فاکتور یا رسید به ازای خدمات ارائه شده می دهند که باید آن را تا زمان مشخص شدن نتیجه قطعی نزد خود نگه دارید تا در صورت بروز مشکل در روند کار، بتوانید از طریق سایت پیگیری کنید.
  7. در خودرو بر پارس امکان مقایسه قیمت و دریافت خدمات سریع ازخودرو بر وجود دارد و پس از اتمام کار جهت ارزیابی عملکرد افراد خودروبر در هر شهری با شما تماس گرفته می شود و نظرات شما مسقیماً در افزایش یا کاهش امتیاز فرد مربوطه تأثیر گذار است.

 

از چه عواملی برای محاسبه هزینه حمل و نقل خودرو استفاده می شود؟

هزینه حمل خودرو به مسافت، نوع خودرو و ارزش آن (برای ارزش بیمه نامه) استفاده از وینچ بالابر، شرایط آب وهوای جاده ای و … بستگی دارد. تیم خودرو بر و امداد خودرو پارس دارای کارت سلامت راننده،کارت رانندگان حرفه ای،کارت هوشمند رانندگان دولتی هستند.

هنگام رزرو سرویس حمل و نقل خودرو، تاریخ حمل و نقل اغلب نقش به سزایی در هزینه حمل و نقل خودرو دارد. بهترین سناریو، رزرو حمل خودرو با خودرو بر تا حد امکان قبل از روز انتقال است.

بیشترین چیزی که در هزینه حمل خودرو باعث افزایش قیمت می شود مسافت است، توجه به این نکته مهم است که قیمت حمل و نقل بین المللی خودرو ممکن است با حمل و نقل خودروی داخلی متفاوت باشد.

حمل اتومبیل با جرثقیل نیازمند رعایت استانداردهایی است که در صورت عدم توجه به آن ها ممکن است در هنگام انتقال خودرو آسیبی به بدنه ماشین وارد شود و خسارات بیشتری به بار آورد.

لذا رعایت این نکات در هنگام جابجایی اتومبیل امر مهمی است که همه افراد بکسل خودرو در تهران باید با آن آشنا باشند. حمل ماشین با جرثقیل در اتوبان ها و بزرگراهها تا نزدیک ترین محل برای تعمیر خودرو آسیب دیده، توسط خودرو بر انجام می شود.

تفاوت حمل خودرو با خودرو بر کفی و تریلی سواریکش چیست؟

مهمترین تفاوت در جابجایی خودرو توسط خودرو بر و تریلی زمان حمل می باشد؛ با توجه به این که خودرو بر بلافاصله بعد از بارگیری خودرو و‌ صدور بیمه و بارنامه به سمت مقصد حرکت کرده به مراتب زودتر از تریلی به مقصد می رسد در صورتی که تریلی باید منتظر بماند تا تا تعداد خودروی مورد نیازش جهت بارگیری تکمیل گردد.

برای بارگیری و‌ تخلیه خودرو، خودرو بر اجازه تردد در تمام نقاط شهر را دارد و بارگیری و تخلیه آن در محل مورد نظر مشتری می باشد در صورتی که تریلی اجازه تردد در سطح شهر را ندارد و بارگیری و تخلیه آن معمولا در ورودی شهرها در پارکینگ انجام می گیرد. هزینه حمل خودرو با خودرو بر با توجه به حمل یک دستگاه ماشین نسبت به تریلی که چند دستگاه حمل می کند بیشتر می باشد.

ما بهترین گزینه پیش روی شما برای ارسال خودرو به سراسر کشور هستیم. ما با ضمانت نامه های معتبر خودروهای شما را تضمین می کنیم و در تلاشیم بهترین ها را برای شما رقم بزنیم. شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در قسمت پایانی وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید!

برچسب‌ها:
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست