جرثقیل کفی

جرثقیل کفی چیست


جرثقیل کفی چیست ؟ حتما تا به امروز سر و کارتان به جرثقیل خورده باشد و بدون اینکه حتی انواع آن را بشناسید از آن استفاده کرده باشی. جرثقیل انواعی دارد. مِن جمله جرثقیل کفی. اما جرثقیل کفی چیست و چه کاربردی دارد؟

جرثقیل کفی به جرثقیل‌هایی گفته می‌شود که علاوه بر داشتن دکل‌ برای برداشتن بار، یک کفی در عقب خود دارند که برای حمل بار به محلی دیگر از آن استفاده می‌شود‌.

جرثقیل‌های کفی در سه نوع ۳ تنی، ۵ تنی و ۱۰ تنی وجود دارد. شاید اگر تجربه‌ای در زمینه‌ی کارهای فنی داشته باشید بدانید که در میان جرثقیل‌های مختلف، جرثقیل کفی ۵ تنی بیشترین کاربرد را دارد.از این جرثقیل‌ها برای جابه‌جایی و حمل بار استفاده می‌شود. این جرثقیل‌ها مساحتی بزرگ دارند و می‌توانند بار را تا مساحت تعریف شده جابه‌جا کنند‌.

اجاره جرثقیل کفی

اجاره جرثقیل کفی با توجه به کیفیت آن متقاوت است .اما از آن‌جایی که جرثقیل‌ها پرکاربرد بوده، باید بدانیم که هنگام استفاده از آن‌ها، برای جلوگیری از هرگونه خسارتی رعایت اصول ایمنی از واجبات است‌.
حواستان باشد در محیط‌هایی که خاک نرم دارند و جک‌های تعادلی جرثقیل زیر ساری مناسبی ندارند به هیچ‌وجه از جرثقیل کفی دار استفاده نکنید.
راننده‌ی جرثقیل باید تجربه‌ی کافی کار با جرثقیل را داشته باشد و با جدول بار جرثقیل آشنا باشد‌.
از آنجایی که ممکن است در حین جابه‌جایی بار، بوم جرثقیل با خطوط برق در سطح شهر برخورد داشته باشد،لذا حتما فاصله‌ی استاندارد رعایت شود.
جرثقیل‌های کفی فقط در محدوده‌ی داخل شهر قابل استفاده هستند و از لحاظ قانونی قابلیت تردد در خارج از شهر را ندارند‌.
معمولا از این جرثقیل‌ها برای جابه‌جایی دستگاه‌های سنگین، ماشین آلات صنعتی و بلوک‌های شهرداری استفاده می‌شود‌.

شماره خودروبر پارس در قسمت پایانی وب سایت ذکر شده و شما می توانید از این طریق درخواست خود را ثبت کنید.

اخبارخدمات ماوبلاگ

اجاره جرثقیل کفیجرثقیل کفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *