جرثقیل

جرثقیل خودروبر


جرثقیل خودرو از حرفه ای ترین خدمات خودروبر پارس می باشد. حتما تا به حال به هنگام تصادف‌های جاده‌ای و شهری دیده‌اید که خودروهای تصادفی را با جرثقیل حمل می‌کنند. این امر نه تنها شامل خودروهای تصادفی، بلکه شامل خودروهای سالم و حتی خودرو صفر کیلومتر هم می‌باشد. در این شرایط حمل خودرو، ممکن است شما روی این موضوع حساسیت نشان دهید.

جرثقیل خودرو چیست؟ اگر ممکن است یکی از گزینه‌های انتخابی شما جرثقیل باشد، حتما ادامه‌ی مطلب را بخوانید.  می‌توان خودرو را به وسیله‌ی یدک کش و یا جرثقیل جابه‌جا کرد که مهم‌ترین تفاوت یدک‌کش و جرثقیل در نوع حمل خودرو می‌باشد.

جرثقیل خودرو و انواع آن را بدانیم .اما بد نیست بدانید که جرثقیل‌ها به دو نوع جرثقیل معمولی و جرثقیل‌های مکانیزه تقسیم می‌شوند که جرثقیل‌های مکانیزه نسبت به جرثقیل‌های معمولی پایداری بهتری دارند. همین امر باعث شده مردم با خیال راحت‌تری جرثقیل‌های مکانیزه را انتخاب کنند.

برتری جرثقیل خودرو پارس

جرثفیل خودرو  پارس با تیم حرفه ای و آموزش دیده از بهترین های ایران است. حمل خودرو به وسیله‌ی جرثقیل‌های مکانیزه باعث شده که خودرو در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد. برای اینکه خودرو در زمان حرکت ثابت بماند و هیچگونه حرکت اضافی نداشته باشد، لاستیک‌های خودرو را به وسیله‌ی زنجیرهای فولادی به کفی جرثقیل می‌بندند.

جرثقیل خودرو ارزان فقط با خودروبر پارس.  جرثقیل‌ها در این شرایط فقط توانایی حمل یک خودرو را دارند. بار زدن و تحویل دادن خودرو بر عهده‌ی راننده است و اینجاست که تجربه‌ی راننده محک زده می‌شود.

پس اگر روزی به فکر حمل خودرو به وسیله‌ی جرثقیل بودید حتما از راننده‌ی جرثقیل مطمئن شوید. شماره خودروبر پارس در وب سایت درج شده است و شما می توانید از این طریق درخواست خود را ثبت کنید.

اخبارخدمات ماوبلاگ

جرثقیل خودروجرثقیل خودرو پارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *