جرثقیل خودرو

جرثقیل خودرو از حرفه ای ترین خدمات خودرو بر پارس می باشد. حتما تا به حال به هنگام تصادف های جاده ای و شهری دیده اید که خودروهای تصادفی را با جرثقیل حمل می کنند. این امر نه تنها شامل خودروهای تصادفی، بلکه شامل خودروهای سالم و حتی خودرو صفر…
جرثقیل خودرو

جرثقیل خودرو از حرفه ای ترین خدمات خودرو بر پارس می باشد. حتما تا به حال به هنگام تصادف های جاده ای و شهری دیده اید که خودروهای تصادفی را با جرثقیل حمل می کنند. این امر نه تنها شامل خودروهای تصادفی، بلکه شامل خودروهای سالم و حتی خودرو صفر کیلومتر هم می باشد. در این شرایط حمل خودرو، ممکن است شما روی این موضوع حساسیت نشان دهید.

جرثقیل خودرو چیست؟ اگر ممکن است یکی از گزینه های انتخابی شما جرثقیل باشد، حتما ادامه ی مطلب را بخوانید.  می توان خودرو را به وسیله ی یدک کش و یا جرثقیل جابه جا کرد که مهم ترین تفاوت یدک کش و جرثقیل در نوع حمل خودرو می باشد.

جرثقیل خودرو و انواع آن را بدانیم . اما بد نیست بدانید که جرثقیل ها به دو نوع جرثقیل معمولی و جرثقیل های مکانیزه تقسیم می شوند که جرثقیل های مکانیزه نسبت به جرثقیل های معمولی پایداری بهتری دارند. همین امر باعث شده مردم با خیال راحت تری جرثقیل های مکانیزه را انتخاب کنند.

برتری جرثقیل خودرو پارس

جرثفیل خودرو  پارس با تیم حرفه ای و آموزش دیده از بهترین های ایران است. حمل خودرو به وسیله ی جرثقیل های مکانیزه باعث شده که خودرو در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد. برای اینکه خودرو در زمان حرکت ثابت بماند و هیچگونه حرکت اضافی نداشته باشد، لاستیک های خودرو را به وسیله ی زنجیرهای فولادی به کفی جرثقیل می بندند.

  • شیوه سوار کردن خودرو، بستن و محکم کردن آن روی جرثقیل خودرو کفی و یا  نیسان بدون رسیدن کم ترین آسیبی به خودرو و شیوه پایین آوردن خودرو، رانندگی با احتیاط و نحوه مراقبت از خودرو حین رانندگی جزو موارد مهمی است که در صورت عدم آشنایی راننده باعث وارد شدن مشکل به خودرو می گردد.
  • صدور بارنامه و بیمه نامه رسمی و معتبر و قیمت های مناسب و بر طبق مصوبنامه از مهمترین ویژگی های حمل خودرو با خودرو بر پارس است.
  • همه رانندگان خودروبر پارس آموزش های لازم در زمینه حمل و نقل خودرو را دریافت کرده اند.
  • رانندگان حرفه ای، کارشناسان دوره دیده و با اخلاق و خودروهای مجهز به تجهیزات ایمنی از مشخصات متمایز کننده شرکت خودروبر پارس است.
  • خودروبر کفی پارس متعهد است که کلیه خودروها  را در کمال صحت و سلامت، جابجا کرده و به مشتری تحویل دهد.
  • خودرو بر پارس در زمینه حمل خودرو درون شهری و برون شهری، جرثقیل خودرو و تعمیر در محل فعالیت داشته و خدمات ویژه به مشتریان خود عرضه می کند.

جرثقیل خودرو ارزان فقط با خودروبر پارس! این مجموعه با ارائه مشاوره رایگان به شما کمک می کند برای حمل خودروهای خود بهترین تصمیم را بگیرید!  جرثقیل ها در این شرایط فقط توانایی حمل یک خودرو را دارند. بار زدن و تحویل دادن خودرو بر عهده ی راننده است و اینجاست که تجربه ی راننده محک زده می شود.

پس اگر روزی به فکر حمل خودرو به وسیله ی جرثقیل بودید حتما از راننده ی جرثقیل مطمئن شوید. شماره خودروبر پارس در وب سایت درج شده است و شما می توانید از این طریق درخواست خود را ثبت کنید.

برچسب‌ها:
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سایتتون محشرههههه

جرثقیل زنجیری

فهرست