جرثقیل خودروبر شبانه روزی

جرثقیل خودروبر شبانه روزی

اگر به استفاده از خدمات جرثقیل خودروبر شبانه روزی نیاز دارید، خوب جایی آمده اید! این روزها با توجه به بالا رفتن شمار خودرو و شبکه های جاده ای کشور، نیاز بسیاری به وجود خودروبرها احساس می شود تا بدون دخالت ما خودروی موردنظر را در مقصد به فرد دیگری تحویل دهند.

از جمله  این عوامل می توان به جا بجا کردن خودرو صفر کیلومتر و رساندن آن به دمقصد و یا تصادفاتی که باعث خرابی و صدمه دیدگی خودرو ها می شوند، یا به هر دلیلی خودرو روشن نشده و  حرکت دادن خودرو امکان آسیب دیدگی خودرو را بالا می برد می توان از خودروبر استفاده کرد.

خودروبر تشکیل شده از ماشین 6 تن کفی با کفی هیدرویک قابل حرکت که خودرو خراب روی کفی قرار گرفته و به مقصد مورد نظر منتقل می شود. خودروبر معمولا برای مسافت های طولانی کاربرد بسیاری دارد.

گروه خودروبر پارس به دلیل حساس بودن امر جا به جایی خودروها، از ماهرترین کارشناسان خود رانندگی خودرو استفاده می کند. پس در صورت نیاز به انتقال خودرو بدون حضور شما، برای گرفتن هزینه ها با ما تماس بگیرید. خودروبر پارس برای بالا بردن اعتماد شما، از هزینه های بسیار منصفانه برای نقل و انتقال خودرو استفاده می کند.

به دلیل اتفاقات پیش بینی نشده و حوادث جاده ای شرط اول رضایت مشتریان، بالا بودن سرعت کار است که ما افتخار این را داریم که در کمترین زمان ممکن خودرو شما را  به مقصد مورد نظر منتقل کنیم.

جرثقیل خودروبر شبانه روزی

خودروبر جرثقیل دار می تواند خودرو را با چهار چرخ ثابت بلند کند و روی کفی خود بگذارد. خودروبر جرثقیل دار از کامیونت 6 تن و جرثقیل هدرولیک استفاده می کند. زمانی که خودرو خراب  به هر دلیلی امکان روشن کردن موتور نداشته باشد، از این نوع خودروبر استفاده می شود.

چرا استفاده از جرثقیل خودروبر مکانیزه ایمن تر است ؟

استفاده از خودروبر مکانیزه بسیار ایمن تر از سایر ماشین آلات بوده و نوعی حمل و نقل مدرن ماشین محسوب می شود و امکانات نسبت به یک جرثقیل یدک کش خودرو معمولی بیشتر می باشد. با کمک خودروبر مکانیزه صاحبان خودرو های لوکس می توانند بدون دغدغه ماشین خود را به مقصد منتقل کنند.

خودروبر شبانه روزی

هدف جرثقیل خودروبر

به طور قطع برای اکثریت ما این اتفاق رخ داده که وقتی خودرو دچار مشکل فنی می شود دست به دامن امداد خودرو می شویم تا به ما کمک کند و خودرو را به تعمیرگاه نزدیک آن محل منتقل کند.

در این موارد شما کاملا هدف از ساخت جرثقیل را متوجه شده اید و فهمیدید که چقدر وجودش برای همه ما در موقعیت های اضطراری مهم است. پس اگر می خواهید در این زمینه ها فعالیت داشته باشید می توانید برای ساخت جرثقیل به شرکتی مراجعه کنید که در این زمینه تجربه داشته باشد و بتواند از قطعات و تجهیزاتی با کیفیت استفاده کند.

مطمئن ترین و بهترین جا بجایی خودرو توسط جرثقیل ها صورت می گیرد و روش های قدیمی که توسط خودرو شخصی انجام می شد دیگر کمتر دیده می شود زیرا مشکلات جبران ناپذیر جانی و مالی به همراه دارد پس باید روش های قدیمی کنار گذاشته شود و از شرکت هایی که حمل خودرو با استفاده از جرثقیل های حرفه ای صورت می گیرد کمک بگیرید.

همینطور از جرثقیل ها برای پشتیبانی نیروهای عملیاتی در حوادثی مثل آتش سوزی، جا بجایی لوازم سنگین و همینطور خودروهایی که به خاطر حادثه آسیب های بسیار شدیدی دیده اند مثل سقوط خودرو در دره، تصادف با ماشین ها سنگین و..  می تواند کمک بسیار زیادی کند.

یدک کش یا همان خودروبر چرخگیر

خودرو یدک کش تشکیل شده از وانت ها و خودرو بالای دو تن می باشد. یدک کش هم مثل جرثقیل از یک هیدرولیک و یک اهرم که در زیر خودرو خراب قرار میگیرد استفاده می کند. یدک کش بیشتر برای خودرو های که آسیب دیدگی آن ها کم باشد قابل استفاده است. معمولا یدک کش برای مصافت های کوتاه به کار گرفته می شود.

خودروبر کامیونت

این نوع خودروبر مثل خودروبر جرثقیل دار می باشد ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نبوده و در نتیجه خودروبر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودرو موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد.

ایمنی

در مسائل ایمنی معمولا خودروبر و خودروبر کامیونت پیروز میدان می باشد و خودرو خراب با امنیت بیشتری در خودروبر حمل می شود. تیم تخصصی خودروبر پارس در راستای خدمات رسانی به مشتریان عزیز خدماتی مثل خودروبر، خودروبر کامیونت و یدکش را هم برای بهبودی خدمات رسانی در نظر گرفته است.

خودروبر شبانه روزی اصفهان

جرثقیل خودروبر شبانه روزی

خودروبر پارس، ارزان، سریع، مطمئن، شبانه روزی، 24 ساعت، 7 روز هفته آماده ارائه خدمات حمل خودرو با خودروبر شبانه روزی  از یدک کش و حمل تا مکانیکی سیار در محل در خدمت مشتریان عزیز است. ارسال خودرو به هرکجای ایران، اعم از جرثقیل بوم بلند و کفی دار، سبد دار و بالابر را در هر ساعت شبانه روز با هزینه ای فوق العاده مناسب را از ما بخواهید.

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست