جرثقیل خودروبر شبانه روزی

جرثقیل خودروبر شبانه روزی

جرثقیل خودروبر شبانه روزی یکی از خدمات خودروبر پارس است که با کمک کارشناسان انجام می گردد. در بعضی از شرایط وقتی با خودرویمان در حال حركت به مقصدی یا مسافرتی می باشیم، خودروی ما دچار نقص فنی میشود كه امكان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است و یا به علت نبودن امكانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم. در اين صورت بهترین راه برای برطرف كردن مشكل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو یا نزدیک ترین جرثقیل خودروبر شبانه روزی است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خودرو در محل حاضر شوند.

از امكانات تفریحی و ضروری ما خودروی شخصیمان است كه رسیدگی و نگهداری آن همواره برایمان قابل توجه بوده و برایمان از اهمیت والایی برخوردار است كه صد در صد آن را در اختیار افراد كار آزموده و كار بلد و معتبر قرار دهیم. خودروبر گروهی حرفه ای و كادری با تجربه در حمل و نقل خودرو داخل شهر و خارج شهر است كه با بیش از سالها فعالیت در زمینه خودروبری در كشور هم اكنون در خدمت همشهریان گرامی در امداد رسانی برای خودرو و خودروبری با خدمات ویژه می باشیم.

چه زمانی به جرثقیل خودروبر شبانه روزی نیاز داریم

شاید جالب باشد بدانید كه چه زمان هایی به خودروبر نیاز دارید تا بتوانید در صورت امكان از اين تجهیزات كاربردی كمک بگیرید. همان طور كه بیان شد با توجه به تردد مسافران در شمال و شمال غرب كشور وجود خودروبر در پارس موجب می شود تا افراد در صورت تمایل بتوانند از خودروبر پارس استفاده كنند. خودروبر به صورت معمول یک كامیون یا كامیونت است كه با توجه به خصوصیاتی كه دارد توان كشندگی 4 تن به بالا را داشته و برای حمل و نقل خودروها مورد استفاده قرار می گیرد.

اجزای تشكیل دهنده خودروبر پارس كه دارای امكانات ویژه است وجود قسمت موتوری و كشنده آن است كه بسیار قدرتمند بوده و در بخش دوم، كفی خودرو است كه خودرو بر روی آن سوار می شود. حال وقت آن رسیده است كه به سؤال چه زمانی به جرثقیل خودروبر شبانه روزی  نیاز داریم پاسخ دهیم:

خودروهای بدون پلاک

وقتی خودرو بدون پلاک است برای حمل بین شهری و درون شهری بهتر است از خودروبر مناسب كمک بگیرید. اگر در نواحی شمالی هستید استفاده از خودروبر پارس به شما كمک خواهد كرد تا بتوانید خودروی خود را سالم به مقصد برسانید.

خودروبر تجهیزات کشاورزی

خرابی خودرو

وقتی خودروی شما در جاده دچار مشكل شده است و گروه امداد نمی تواند به صورت آنی خودروی شما را تعمیر و یا قطعاتی كه دچار نقص ف نی شده است را تعویض كند، در اين حالت باید بتوانید برای حمل خودروی خود به تعمیرگاه یا مقصد از جرثقیل خودروبر شبانه روزی كمک بگیرید. خودروبر پارس با داشتن امكانات ویژه در اين زمینه می تواند خدمات زیادی را به افراد ارائه بدهد.

خودروهای فرسوده

وقتی خودروی شما فرسوده و قدیمی شده است و بنا به دلایل مختلف اجازه تردد ندارد در اين زمان می توانید از خودروبر كمک بگیرید.

خودروهای تصادفی

با توجه به اين كه در بعضی از تصادفات، ماشین به شدت آسیب می بیند در اين حالت برای حمل خودروی آسیب دیده نیاز به جرثقیل خودروبر شبانه روزی احساس می شود. اگر در نواحی شمال و شمال غرب كشور اين مشكل برای شما و یا اطرافیان تان رخ داده است می توانید با خودروبر پارس تماس بگیرید. خودروبر در پارس به عنوان امداد خودرو می تواند در سریع ترین زمان خود را به محل حادثه برساند.

جابجایی تجهیزات كشاورزی

وقتی بخواهید بعضی از تجهیزات كشاورزی را به صورت امن و در یک بستر مناسب جابجا كنید می توانید از جرثقیل خودروبر شبانه روزی كمک بگیرید.

هر كدام از موارد گفته شده در بالا طوری است كه موجب می شود تا برای جابجایی امن بخواهید از خودروبر كمک بگیرید. وجود تردد بالا در نواحی شمال و شمال غرب كشور به علت داشتن آب و هوای مطبوع موجب شده وجود یک گروه امداد تخصصی پر اهمیت تلقی شود. خودروبر پارس به عنوان بهترین خودروبر پارس می تواند خدمات متنوعی به افراد و رانندگان ارائه می کند.

خودروبر پارس بهترین خودروبر ایران

وقتی خودرو شما دچار مشكل فنی شود كه دیگر نتوانید خودرو خودتان را حركت بدهید در اين زمان خودروبر تنها چاره كار خواهد بود كه شما با تماس با خودروبر پارس و ارسال دقیق آدرس محل خرابی خودرو می توانید از خدمات اين خودروبر كمک بگیرید. گروه خودروبر پارس با كمک افراد كاردان و حرفه ای توانسته خدمات حمل خودرو را به شكل مناسب و در سریع ترین زمان انجام بدهد. از خصوصیات خودروبر در پارس می توان به موارد زیر اشاره كرد:

  • خودروبر پارس به عنوان بهترین خودروبر در پارس خود را در سریع ترین زمان به محل می رساند.
  • اين مجموعه دارای تجهیزات لازم برای تعمیر خودرو در محل بوده و در صورت امكان خودرو را به صورت ایمن حمل خواهد كرد.
  • خدمات خودروبر پارس دارای بیمه بوده تا خیال راننده از بابت حمل خودرو آسوده باشد.
  • كمک یک مجموعه معتبر در خودروبر پارس موجب شده است تا امدادرسانی به شكل قابل توجهی انجام شود.
  • خودروبر پارس مجهز به جدیدترین خودرو و جرثقیل خودروبر شبانه روزی است كه با كمک افراد حرفه ای توانسته رضایت مشتریان را جلب كند.

اگر بخواهید از خدمات خودروبر پارس كه به عنوان بهترین خودروبر در پارس است كمک بگیرید می توانید با شماره های موجود در سایت اين مجموعه تماس بگیرید.

خدمات ما

  • خودروبر برای خودروهای وارداتی صفر كیلومتر به مراكز تعویض پلاک و شماره گذاری
  • خودروبر برای خودروهای لوكس و لاكچری با رعایت اصول مربوطه
  • خودروبر برای ماشین آلات مسابقه ای
  •  خودروبر برای خودروهای تصادفی به مراكز بیمه
  • خودروبر برای خودروهای نیاز به تعمیر به نمايندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر

ما با كمک كادر با تجربه و جرثقیل خودروبر شبانه روزی پارس آماده ارائه خدمات برای شما مشتریان گرامی می باشیم.

 

#
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست