تعرفه مناسب خودرو بر

خودرو بر پارس با تعرفه مناسب خودرو بر در کنار شماست تا بتوانید یک تجربه عالی از حمل خودرو هدیه بگیرید. این مجموعه با کمک ماشین آلات درجه یک، تجهیزات کامل باربری خودرو و کارشناسان و رانندگان دوره دیده در کنار شماست تا بتوانید یک جابجایی خوب و به موقع…
تعرفه مناسب خودرو بر

خودرو بر پارس با تعرفه مناسب خودرو بر در کنار شماست تا بتوانید یک تجربه عالی از حمل خودرو هدیه بگیرید. این مجموعه با کمک ماشین آلات درجه یک، تجهیزات کامل باربری خودرو و کارشناسان و رانندگان دوره دیده در کنار شماست تا بتوانید یک جابجایی خوب و به موقع داشته باشید.

تعرفه مناسب خودرو بر پارس

یکی از نکاتی که باعث شده است این مجموعه پیشرفت کند، استفاده از تعرفه های منصفانه ای است که در تعیین آن ها به رضایت مشتری توجه ویژه ای شده است. خودرو بر پارس یکی از مراکز بزرگ حمل خودرو بوده که می تواند به شما کمک کند خودروی خود را به هر شهری که می خواهید ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر از هزینه های حمل خودرو با ما تماس بگیرید.

  • کفی های خودروبر ها چه کمکی به ما می کنند؟

انتقال ماشین هایی كه پلاک ندارند: همانطور كه گفتیم ماشین هایی كه پلاک ندارند تا موقعی كه پلاک نشوند نمی توانند حرکت کنند. درنتیجه در این مواقع برای انتقال ماشین احتياج به خودروبر تهران و شهرستان است تا در امنیت ماشین ها را منتقل کند.

واگذاری ماشین های سالم: احتمالا برای شما پیش آمده است كه ماشین خود را برای تعمیر پیش مكانیک فرستاده باشید. يا شما ماشینی را از اداره سفارش داده اید و می خواهید كه آن ماشین را درب منزل دريافت کنید.

در چنین مواقعی است كه به كارگرفتن کفی خودروبر در تهران و شهرستان عالی ترین انتخاب برای تحویل دادن ماشین به شما می باشد. گاهی اوقات احتياج دارید تا لوازم کشاورزی منتقل شوند شما با خودروبر پارس می توانید لوازم کشاورزی را منتقل کنید.

هزینه خودرو بر چقدر است؟ – تعرفه مناسب خودرو بر

هزینه استفاده از خدمات خودرو بر به دو عامل اصلی بستگی دارد:

1: نوع خودرو

این که خودرویی که قرار است حمل شود به چه نوع ماشین آلات و تجهیزاتی نیاز دارد در تعیین هزینه خودرو بر تاثیر بسیاری دارد. با توجه به نوع خودروی شما ماشین خودرو بر تعیین می شود و تجهیزات موردنظر اعمال می گردند. برای مثال حمل یک ماشین مسابقه ای کوچک با حمل یک خودروی صفر لوکس تفاوت زیادی دارد و تجهیزات و ماشین آلاتی که مورد استفاده قرار می گیرند با یک دیگر تفاوت دارند.

2: مبدا و مقصد حمل خودرو بر تعرفه مناسب خودرو بر تاثیر می گذارد!

مهم ترین چیزی که می تواند هزینه استفاده از خدمات خودرو بر را به شما اعلام کند، این است که قرار است خودروی خود را از کجا به کجا ارسال کنید. هرچه مسافت بیشتر باشد هزینه خودرو بر بالاتر می رود و بهتر است اشاره کنیم که خودروبرپارس با هزینه های رقابتی برای حمل خودرو در کنار شماست.

همین حالا می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای استفاده از خدمات خودرو بر پارس ثبت کنید. ما در تلاشیم با پاسخ دادن به سوالات شما در اولین تماس رضایت و اعتماد شما را به دست آوریم و با کمک بیمه خودرو بر نگرانی های شما را برای سالم رسیدن خودرو به مقصدکاهش دهیم.

نکاتی قبل از ارسال خودرو به شهرستان با کفی خودرو بر

خودرو خود را تمیز کنید تا قبل از تحویل مطمئن شوید هیچ مشکلی در رنگ و بدنه ماشین وجود ندارد، بهتر است از خودرو خود عکس و فیلم تهیه کنید.  حداقل یک چهارم بنزین در باک خودرو خود داشته باشید تا پس از تحویل خودرو امکان جابجایی به مقصد بعدی را داشته باشد.

وسایل شخصی خود را از صندوق عقب و داخل اتاق خودرو خارج کنید، اقلام اضافی می توانند ماشین شما را سنگین کند و بدتر اینکه، آن ها هرگز در طرح بیمه شرکت حمل و نقل قرار نمی گیرند.

برای حمل خودرو باید ارزش واقعی خودروی خود را برای بیمه حمل به کارشناسان ما اعلام کنید و این را باید در نظر داشته باشید که بیمه بدنه خودرو ارتباطی به بیمه حمل ندارد و‌ در صورت بروز حادثه بیمه بدنه خودرو هیچ مسئولیتی در قبال حادثه ندارد.

محاسبه هزینه حمل خودرو با کفی خودرو بر از تهران به دیگر شهرستان ها

اگر شخصی را می شناسید که اتومبیل خود را به شهرستان دیگری حمل کرده است، از تجربه او آگاه شوید و بدانید که از خدمات کدام شرکت حمل خودرو استفاده کرده است. فاصله شهرستان تحویل بار تاثیر بسیاری در هزینه حمل خودرو دارد، مشخص کنید که شهرستانی که می خواهید خودرو خود را انتقال دهید کجا قرار دارد.

تعداد خودرویی که می خواهید منتقل کنید چه تعداد است، ممکن است تریلی حمل خودرو بیشتر به کار شما بیاید و تعرفه مناسب خودرو بر برای شما مقرون به صرفه تر شود.

همین حالا برای ثبت سفارش حمل خودرو به سراسر کشور از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید. همچنین بهتر است اشاره کنیم که می توانید برای مشاوره رایگان خدمات خودروبر و اطلاع از تعرفه مناسب خودرو بر روی ما حساب کنید.

برچسب‌ها:
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست