امداد خودرو

امداد خودرو

امداد خودرو

امداد خودرو  پارس قدیمی ترین خودور بر در ایران است. ما سریع ترین ٫ مطمعن ترین و با تجربه ترین خودروبر در ایران هستیم. و هدف ما ارائه بهترین خدمات به نحوی است که رضایت شما را به دست آوریم.

امداد خودرو در زمان اضطرار به یاری شما می شتابد. برای اکثر ما اتفاق افتاده که خودرو ما در مسیر جاده و یا در سفر دچار نقصی شود که در همان لحظه نتوانیم اصلاحش کنیم و یا برای تعمیر نیازمند لوازم تخصصی تری باشد. در این شرایط با یاری امداد خودرو پارس میتوانید خودرو خود را به نزدیک ترین محل تعمیر برسانیم.

امداد خودرو پارس با داشتن تجربه و تجهیزات کافی خودرو شما را بدون هیچگونه آسیبی حمل می کند و در سریع ترین زمان در محل شما حاضر می شود. تا شما در امنیت کامل و در کوتاه ترین زمان خودرو خود را به مقصد برسانید.

برترین ویژگی های امداد خودرو پارس

۱- مطمئن و مورد تایید ( ما از قدیمی ترین خودروبر های ایران هستیم. و این را تجربه ۱۷ ساله ما اثبات می کند.)

۲- استفاده از پیشرفته ترین ابزار ها در حمل و نقل ( ما از لوازم و خودروبرهای جدید روز دنیا استفاده میکنیم .)

۳- حمل و نقل بدون کوچک ترین آسیب به اتومبیل شما ( ما دلسوزانه به شما خدمات میدهیم تا سطح کیفیت حمل و نقل را در ایران بالا ببریم. )

امکانات رفاهی خودروبر پارس

یکی از مهم ترین آیتم ها که برای خودروبر پارس اهمیت زیادی دارد سلامت   خودرو ما در حمل و نقل است. این موضوع ارتباط مستقیمی با تجربه تیم امداد جاده  دارد. که اطمینان ما در حمل و نقل را فراهم می کند.

خودرو بر پارس علاوه بر امداد خودرو خدمات دیگری هم ارائه می کند:

خودرو بر

ماشین بر

یدک کش

خودرو سوار

کامیونت حمل خودرو

حمل بارکش

حمل مینی بوس

حمل لیفتراگ

حمل  کانکس

کفی خودرو

درخواست خودروبر

امداد جاده

بزرگترین مشکل در جاده ها انتخاب مطمئن ترین امداد است . و از این رو ما این اطمینان را به شما می دهیم که خودور شما را با خیال آسوده به ما بسپارید.  علاوه بر این حمل به نحوی باشد که آسیبی به خودرو شما وارد نشود و آسیب جدی به وسیله نقلیه شما وارد نشود. این مسئله ای است که در برخی حمل و نقل ها مشکل ساز می شود. و ما این مشکل را برطرف کرده ایم.

امداد خودور پارس با تجربه ۱۷ ساله و در اختیار داشتن لوازم پیشرفته در حمل و نقل و امداد جاده ٫ شما را آسوده خاطر در جابجایی و حمل اتومییلتان می سازد. با انتخاب خودرو بر پارس خود و اتومبیل خود را آسوده انتقال دهید و حمل کنید. ما از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و لوازمی که خودرو بر های آمریکا و اروپا  در حمل اتومبیل به کار می بندند در حمل و نقل اتومبیل شما استفاده می کنیم.

#
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست